Α'θμια Εκπαίδευση Ν. Λάρισας

Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ.

Την Τρίτη 17 Ιανουαρίου κόψαμε την πίτα του συλλόγου μας στο γραφείο διδασκόντων. Τυχερή της χρονιάς η γυμνάστριά μας κ. Δημουλά Σταυρούλα. Της ευχόμαστε ολόψυχα ό,τι καλύτερο.

Την Πέμπτη 19 Ιανουαρίου  κόψαμε  την πίτα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων  παρουσία όλων των εκπαιδευτικών και μαθητών του σχολείου μας.

Τυχερή αυτή τη φορά η καθηγήτρια αγγλικών του σχολείου μας κ. Αρμυρούλη Ευανθία. Της ευχόμαστε μια ευτυχισμένη και δημιουργική χρονιά.

Πίτα κόψαμε και για τους μαθητές μας.

Ευχόμαστε στα παιδιά που βρήκαν ατο φλουρί και στις οικογένειές τους μια όμορφη χρονιά.

Όλο το προσωπικό και οι μαθητές του σχολείου μας ευχαριστούμε πολύ το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για τις πίτες και τα δώρα τους.

Όλοι μας γευτήκαμε μια πολύ νόστιμη πίτα, ανταλλάξαμε εγκάρδιες ευχές . Ευχόμαστε σε όλους ……

ΥΓΕΙΑ, ΕΙΡΗΝΗ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.